Област Категорија
 
€ Цена Квадратни метри Соби
     до       
 
Кат
     до     
 


Шифра-2411
Кажи на пријател   Контакт форма  
Станови
 
42 000 €
Реновиран стан во строг Центар
 
Област Центар
Површина 48 m2
Кат 2
Лифт да
Соби 3
Подруми 1

ОПИС
Се продава стан во строг центар во близина на пазарот, на втор кат со лифт.
Карактеристики: комплетно реновиран оваа година, блиндирана врата, под ламинат, нови инсталации, глетовани ѕидови и ПВЦ 5 коморни прозори.
Распоред: претсобје, купатило со туш кабина, кујна, спална, дневна и тераса. На станот му припаѓа и подрум.

Пријавена цена: 42.000 евра. Во цената останува вградената кујна.
За цената може да се преговара. По договор може и продажба комплет наместен.

За трошоците: Агенција – продавач, Данок и пренос – купувач.

 
Додатни информации
За дополнителни информации, внатрешни и надворешни слики или позиционирана мапа, контактирајте не преку Контакт Форма (од левата страна) или преку страницата КОНТАКТ.

 

© 2009 Можности Охрид - Агенција за недвижности.
Сите права задржани.
developed by Asidus