Област Категорија
 
€ Цена Квадратни метри Соби
     до       
 
Кат
     до     
 


Шифра-1971
Кажи на пријател   Контакт форма  
Куќи
 
260 000 €
Вила со прекрасен поглед на езеро
 
Област Рамне - Велестово
Површина 250 m2
Соби 6
Бањи 2
Гаражи 1

ОПИС
Ексклузивно: вила со убав поглед на езеро
Прекрасно инжинерско и неимарско дело: куќа По+П+ПК со корисна површина околу 250м2, со чист непречен поглед на езеро од сите простории и тераси. Со сопствено комбинирано парно греење.
Атрактивен ентериер и хорикултурно уредено дворно место 1500м2, водопад и базен. летниковец со скара и фурна и др. содржини.
Голема дневна соба со камин, 3 спални, 2 купатила, голема тераса.
Пријавена цена 260.000 евра, комплет наместена.
За цената може да се преговара.
 
Додатни информации
За дополнителни информации, слики од вилата и позиционирана локација контактирајте не' преку Контакт Форма (од левата страна) или преку страницата КОНТАКТ.

 

© 2009 Можности Охрид - Агенција за недвижности.
Сите права задржани.
developed by Asidus