Област Категорија
 
€ Цена Квадратни метри Соби
     до       
 
Кат
     до     
 


Шифра-1718b
Кажи на пријател   Контакт форма  
Станови
 
61 500 €
Атрактивен стан во строг Центар
 
Област Центар
Површина 41 m2
Кат 2
Лифт да
Соби 2

ОПИС
Станот е во квалитетно изградена зграда понова градба во строгиот центар на градот и во близина на кејот на езерото.
Има убаво дизајниран ентeриер, наместен, со сопствено електрично парно греење, кујна со аспиратори др. уреди; гарнитура во дневна на спуштање, амерички плакар во спална, блиндир врата, под ламинат, ПВЦ прозори термопан.

Распоред и опременост: претсобје, купатило, дневна соба заедно со кујна, тераса и спална соба.

Пријавена цена 61.500 евра исклучиво за комплет наместен стан. Нема согласност за продажба за празен стан. За цената може да се разговара.

За трошоците: агенција – продавач, данок на промет и трошоци за пренос –купувач. Правен пренос и примопредавање може одма. Може и со кредит со хипотека врз овој стан.
 
Додатни информации
За увид контактирајте не' на телефон, а за добивање подетални податоци, фотографии и сл. пишете ни меил или контактирајте не' преку Контакт Форма (од левата страна).

 

© 2009 Можности Охрид - Агенција за недвижности.
Сите права задржани.
developed by Asidus